29.8.2013

Program Forza Rewards oficiálně spuštěn

Nedávno jsme psali o programu Forza Rewards, který byl tehdy ještě ve fázi testování, ale nyní se už program rozjel naostro a vy se můžete zapojit zde. Hraním her ze série Forza budete získávat body v programu Forza Rewards. Čím více bodů získáte, tím vyšší úrovně dosáhnete a o to lepší odměny získáte. Každý měsíc pak můžete získat své odměny ve hrách jako Forza Motorsport 4 a Forza Horizon. Odměny mohou představovat auta, herní kredity, tokeny a další obsah. Program pokrývá všechny hry od Forza Motorsport 2, tedy všechny díly pro Xbox 360. Součástí programu se pak stane i Forza Motorsport 5 pro Xbox One.

Program Forza Rewards oficiálně spuštěn

9.8.2013

Program Forza Rewards

Na stránkách Forza Motorsport byl odhalen program Forza Rewards, který odmění fanoušky této populární závodní série. Program poběží na ForzaMotorsport.net a hráči budou moci získat různé odměny jen tím, co je baví a to hraním her ze série Forza. V současnosti probíhá uzavřená betaverze, které se také účastníme. S programem Forza Rewards budete během hraní her získávat body, jako například za ujeté míle na dané trati a postoupit na nové úrovně ve zmíneném programu. Každý měsíc získají hráči her Forza herní odměny skrze všechny díly na Xbox 360 a časem se tento program bude týkat i Forza Motorsport 5 pro Xbox One. Mezi tyto odměny či spíše dárky budou patřit auta, kredity a tokeny. Čím vyšší úrovně dosáhnete, o to lepší budou vaše odměny.

Program Forza Rewards

3.11.2010

Xbox 360 hry v Češtině - díl 2

S blížícím se spuštěním podpory Xbox Live v České Republice, přivoní k Xbox 360 spousta nových hráčů a právě pro ty, ale i pro ty stávající, přinášíme seznam exkluzivních titulů, které jsou na Xbox 360 v češtině. Jedná se o druhý díl, kdy v těch dalších se podíváme na zbývající tituly. A pak budou následovat hry od třetích vydavatelů, jež sice nejsou exkluzivní, avšak jsou také v češtině.

V tomto díle se podíváme na Forza Motorsport 2, Forza Motorsport 3, Gears of War 2, Gears of War 3, Halo Wars, Project Gotham Racing 4 a Viva Piñata

Xbox 360 hry v Češtině - díl 2
9.10.2009

Srovnání tratě Laguna Seca v předních závodních hrách

Video server GT uveřejnil video, ve kterém srovnává závodní okruh Mazda Raceway Laguna Seca. Tato trať, která se nachází v Kalifornii, se totiž vyskytuje ve Forza Motorsport 3, Need for Speed Shift a Forza Motorsport 2. A z těchto tří závodních pecek můžete vidět ve videu různé záběry a vlastně srovnání, jak je v které hře trať zpracována.

 

 

 

5.10.2009

Vizuální porovnání Forza 2 a 3

Japonský herní blog Livedoor dnes na svých stránkách vypustil menší srovnání Forza Motorsport 2 a Forza Motorsport 3. Srovnání můžete vidět na čtyřech obrázcích v článku a porovnat tak rozdíl dvou let. Forza Motorsport 3 vychází 23. října a embargo na recenze vyprchá tento čtvrtek.

17.3.2008

Forza Motorsport 2 - březnový balíček aut

Oblíbené závodní hře Forza Motosport 2 se během následujících dnů dostane balíčku aut, který je jednoduše nazván březnový a potěší vás třinácti novými auty. Bohužel nic není zadarmo, a abyste si hru obohatili, musíte zaplatit 400 MS bodů. Kompletní seznam v článku..

Forza Motorsport 2 - březnový balíček aut